רשלנות רפואית בהריון ולידה
עורך דין יוסף גיברי

חוות דעת רפואית מקצועית – כשהמובן מאליו נמצא בספק

נסיעה ברכב, ריקוד ושמיעת מוזיקה, צפייה בסרט ובשקיעה, שיחת טלפון עם חבר ואפילו נשימה – פעולות טריוויאליות –לא כן? מסתבר שלא בהכרח. אורח החיים העכשווי מצריך אותנו לעמוד בלוחות זמנים מטורפים ובין ריצה לריצה, מהעבודה לבית הספר של הילד – קל מאד לשכוח כי הבריאות הפיזית איננה מובנת מאליה ואינה עניין של מה בכך.

הדינאמיות המערבית; או: מתי בפעם האחרונה עצרתם לנשום?

קלות התפעול של החיים סביבנו לא תורמת גם היא להכרה בחשיבותה של בריאות הגוף. קלות ההגעה ממקום למקום, המידיות בה ניתן לתקשר עם מקומות בקצהו השני של העולם וטיסות שיוצאות כל שעה – משכיחות מאתנו כי למעשה גופנו יכול להיות פגיע ושברירי. מקרים כאלה מעמידים אותנו מול שוקת שבורה ומול הרופאים המומחים שיוכלו להשיבנו לבריאות תקינה ולקיום אורח חיים חיוני ומלא שמחה.

מה קורה כשבריאות הגוף נפגעת?; או: החיים חזקים מהכל

אף על פי ואולי דווקא בגלל הג'ונגל המתקיים בחוץ ללא הרף, מקרים רפואיים מצריכים אותנו לשימת לב יתרה למתרחש בחיינו. במקרה של תאונת דרכים או תאונת עבודה, במקרה של צורך מידי או פתאומי בניתוח תחת הרדמה מלאה או חלקית, במקרים של אובדן ניידות או אבדן כושר עבודה ומקרים אחרים – חוות דעת רפואית ומקצועית

 היא זו אשר תסייע לנו לקבל את הסיוע לו אנו כה מייחלים.

האם אתם זכאים לקבל חוות דעת רפואית מקצועית? בדקו את עצמכם

חוות דעת רפואית היא זו אשר תכוון אותנו ותעניק את הבטחון הדרוש במקרים הבאים:

  1. לפני תהליך הרדמה.
  2. רשלנות רפואית.
  3. סיבוכים בהרדמה.

תהליך ההרדמה הינו תהליך מכוון המיועד למנוע כאב. על פניו, מדובר בפעולה שמטרתה להקל על האדם מפני תחושות לא נעימות. יחד עם זאת, אל לנו להתעלם מן התופעות המתרחשות בעקבות תהליך ההרדמה:

  1. חוסר הכרה.
  2. אמנזיה (העדר זכרון).
  3. אנלגזיה (העדר כאב).
  4. אימוביליות (העדר תנועה).
  5. החלשה של תגובות אוטונומיות לגירוי כואב.

האם הייתם מוכנים להסתכן בתופעות אלו ללא המלצה מקצועית ורפואית של אדם בעל ניסיון רב שנים בתחום?

חוות דעת רפואית ומקצועית – המפתח שלך לבטחון

חוות דעת רפואית מקצועית אינה רק מסמך רפואי או דעה אישית של רופא זה או אחר. במצבי מצוקה פתאומיים בחיים, בהם אנו מוצאים עצמנו שבריריים וחברי ישע, חוות דעת רפואית מקצועית היא החותם והכלי המשפטי, הרפואי והבירוקרטי שלנו להתמודדות ולחזרה לחיים תקינים ובריאים. באמצעות חוות דעת המקצועית

ניתן להבין כי חוות דעת מקצועית הינה גורם משמעותי ורב השפעה בחיינו. הוא למעשה המייצג שלנו בבית המשפט במידה ונדרשת תביעה משפטית כלפי גורם זה או אחר. חוות דעת רפואית מקצועית היא הגורם המייצג אותנו בעת הדרישה לקבלת סיוע כלכלי, נפשי, פיזי וכל סיוע אחר הנדרש כל כך בעתות מצוקה. חוות הדעת היא זו שתאפשר לנו להשיב את חיינו אל המסלול הבטוח, המוגן והשלו.

Be Sociable, Share!