רשלנות רפואית בהריון ולידה
עורך דין יוסף גיברי

עורך דין פלילי

כשאנו זקוקים לעורך דין פלילי אנו נמצאים במצב שאינו אידיאלי ובוודאי גם מלחיץ ולמרות זאת חשוב שאת הבחירה בעורך דין שייצג אותנו בבית המשפט נעשה בדרך שקולה ומדודה.

עוד חשוב לדעת כי במדינת ישראל מורשעים יותר מ 30 אלף איש בעבירות פליליות בכל שנה ועורכי הדין המציעים את שירותיהם רבים, ולכן יש למצוא את עורך הדין הטוב ביותר שיחלץ אתכם מהתסבוכת המשפטית אליה נקלעתם.

אז כיצד מוצאים עורך דין פלילי טוב? התשובות בהמשך.

ניסיון – בחיפוש אחר עורך דין פלילי חפשו אחר עורך דין עם המלצות. בדקו בין חברים, קראו מאמרים ופסקי דין הקשורים לאותו הסנגור, וחפשו עורך דין בעל מוניטין מעולה בקרב אנשי המקצוע. עורך דין טוב יוכל להביא לזיכוי או להגיע להפחתה בעונש במידה ותמצאו אשמים בעברה המיוחסת לכם.

תשומת לב – שיקול חשוב ביותר בחיפוש עורך דין הוא מציאת עורך דין פלילי שיוכל להעניק לתיקכם את תשומת הלב הראויה. לעיתים עורכי דין מפורסמים מידי ומצליחנים עמוסים בתיקים ולכן אינם יכולים לשים את הדגש על תיקכם. לשם כך יש למצוא עורך דין פנוי שיוכל להעניק לכם את תשומת הלב והיחס המקסימאלי – מה שישיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.

כימיה ודינאמיקה – עוד אלמנט שאין לוותר עליו! כמו כל מערכת יחסים גם מערכת יחסים בין עורך דין ולקוח היא חשובה שהרי הלה אחראי על חירותכם. לפני הפגישה עם עורף הדין חשוב מאד לקיים שיחה טלפונית ולבדוק האם קיימת שפה משותפת ואינטראקציה ביניכם. לאחר מכן יש לשים לב לאינטראקציה בפגישה. כימיה טובה עם עורך דין פלילי היא אלמנט שיסייע רבות במתן העדות וגביית העדויות.

אנו ממליצים כי מלבד הבדיקה השטחית והאינטרנטית, יש לחקור מעט אודות עורך דין פלילי אותו בחרתם וזאת על מנת לחסוך בזמן, כסף ומשאבים ובכך להגיע ותוצאות המרביות.

.

Be Sociable, Share!